accessory
installation
control

Якісні запчастини для ремонту техніки Apple

Пропонуємо вашій увазі інтернет-магазин запчастин для ремонту iPad, iPhone, Macbook.

Асортимент товарів величезний. У переліку товарів ви можете знайти тачскрін, екран, шлейф, коннектор, батарею, корпус, антену wi-fi для iPad і iPhone будь-якого покоління. Також у нас є запчастини для Macbook - акумуляторна батарея, клавіатура, трекпад, Logo Board, топкейс, мартиця, екран в зборі та багато іншого.

Також є великий вибір аксесуарів для iPhone, iPad, Macbook: чохли, захисне скло, зарядки, перехідники, дроти, утримувачі, навушники.

Наш магазин створений на базі сервісної майстерні по ремонту Apple техніки. Завдяки цьому ми ретельно перевіряємо всі комплектуючі перед продажем, адже саме ці комплектуючі ставляться нашим клієнтам при ремонті.

Купивши у нас комплектуючі, ви можете скористатися послугами нашого сервісного центру, де вам все швидко і якісно встановлять.

Якщо ви хочете самі встановлювати комплектуючі, то ми можемо запропонувати різні витратні матеріали та інструмент для ремонту Apple техніки: термопаста, викрутки, серветки, рідина для промивання плат і багато іншого.

Якщо ви приватний майстер або сервісний центр, то наявність великого вибору запчастин Apple вам буде на руку. Вам не потрібно вкладатися в закупівлю величезного складу запчастин, просто купуйте у нас.

Видача товарів проводиться за адресою м. Київ, вул. Закревського, 95А (Троєщина).

Замовити товар, можна оформивши його через корзину або просто зателефонувавши за телефоном - (099) 004-91-28